Contact

Wilt u meer informatie of vrijblijvend kennismaken met Groeipunt? Neem dan contact op met één van de medewerkers.

Erwout Slot
Directeur
erwout.slot@groeipunt.nl
06-20 136 800
Richard Langeslag
Accountmanager Voeding
richard.langeslag@groeipunt.nl 
06-40 937 812 
Hendrik de Boer
Accountmanager 
hendrik.deboer@groeipunt.nl
06-36 301 651
Herbert de Witte
Accountmanager 
herbert.dewitte@groeipunt.nl 
06-53 984 669
Dini Kortman
Accountmanager 
dini.kortman@groeipunt.nl
06-10 686 520   
Nahrine Mourad-Yousef
Commercieel medewerker 
nahrine.mourad@groeipunt.nl 
088 - 262 07 03
Evelien van Bergen 
Commercieel medewerker  
evelien.vanbergen@groeipunt.nl 
088 - 262 07 03
Inge Marsman
Commercieel medewerker Gewasbescherming
inge.marsman@groeipunt.nl 
088 - 262 07 03

Groeipunt BV

Postbus 139, 7240 AC Lochem
Hoeflingweg 7, 7241 CJ Lochem
088 - 262 07 03
info@groeipunt.nl
gewasbescherming@groeipunt.nl

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
 Volg ons op Twitter